G2RK-1-DC24
OmronOmron
Omron
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2RK-1-DC24
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Foi de date: G2RK-1-DC24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2RK-1-DC24
Număr parc G2RK-1-DC24 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15238 pcs Fișa cu date G2RK-1-DC24.pdf
Porniți tensiunea (Max) 16.8 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 20ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2RK1145A
G2RK124DC
G2RK1DC24
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 5A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Latching, Dual Coil
Rezistența bobinei 694 Ohms Puterea bobinei 850 mW
Coil curent 34.6mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G2RG-2A4 DC5
G2RG-2A4 DC5
Producători: Omron
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V
In stoc: 11559 pcs
Descarca: G2RG-2A4 DC5.pdf
RFQ
G2RG-2A4 DC24
G2RG-2A4 DC24
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V