G2R-2-AC230
OmronOmron
G2R-2-AC230 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-2-AC230
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V
Foi de date: G2R-2-AC230.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2R-2-AC230
Număr parc G2R-2-AC230 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 230V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5792 pcs Fișa cu date G2R-2-AC230.pdf
Porniți tensiunea (Max) 184 VAC Opriți tensiunea (Min) 69 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R-2 AC230 BY OMI
G2R-2-AC230-ND
G2R2AC230
G2R2AC230BYOMI
Z6059
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Sealed - Flux Protection descriere detaliata General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 230VAC Coil Through Hole
Rating de contact (curent) 5A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact DPDT (2 Form C) Tensiune în bobină 230VAC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 27.5 kOhms
Puterea bobinei 0.9 VA Coil curent 4.0mA