G2R-1Z-DC12
OmronOmron
G2R-1Z-DC12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-1Z-DC12
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Foi de date: G2R-1Z-DC12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2R-1Z-DC12
Număr parc G2R-1Z-DC12 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15302 pcs Fișa cu date G2R-1Z-DC12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R1Z12DC
G2R1ZDC12
G2RN1466G
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 5A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 275 Ohms Puterea bobinei 530 mW
Coil curent 43.6mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G2R-1B-EDC12
G2R-1B-EDC12
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
In stoc: 14013 pcs
Descarca:
RFQ
G2R-1Z4 AC24
G2R-1Z4 AC24
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
In stoc: 9612 pcs
Descarca: G2R-1Z4 AC24.pdf
RFQ
G2R-1Z4-AC120
G2R-1Z4-AC120
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 120V
Descarca: G2R-1Z4-AC120.pdf
G2R-1A4-T130 DC48
G2R-1A4-T130 DC48
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
Descarca: G2R-1A4-T130 DC48.pdf
G2R-2 DC9
G2R-2 DC9
Descriere: RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 9V
Descarca: G2R-2 DC9.pdf
G2R-1AZ4-DC24
G2R-1AZ4-DC24
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Descarca: G2R-1AZ4-DC24.pdf
G2R-2 DC18
G2R-2 DC18
Descriere: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
Descarca: G2R-2 DC18.pdf
G2R-1B-E AC24
G2R-1B-E AC24
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Descarca: G2R-1B-E AC24.pdf
G2R-1S-ASI-DC12
G2R-1S-ASI-DC12
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Descarca: G2R-1S-ASI-DC12.pdf
G2R-1B-E DC24
G2R-1B-E DC24
Descarca: G2R-1B-E DC24.pdf
G2R-1Z4 DC24
G2R-1Z4 DC24
Descarca: G2R-1Z4 DC24.pdf
G2R-1Z4 DC12
G2R-1Z4 DC12
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Descarca: G2R-1Z4 DC12.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW