G2R-1A4-AC12
OmronOmron
G2R-1A4-AC12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-1A4-AC12
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Foi de date: G2R-1A4-AC12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G2R-1A4-AC12
Număr parc G2R-1A4-AC12 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14522 pcs Fișa cu date G2R-1A4-AC12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VAC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VAC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R1A4AC12 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Sealed - Fully
descriere detaliata General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VAC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 8A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact SPST-NO (1 Form A)
Tensiune în bobină 12VAC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 65 Ohms Puterea bobinei 0.9 VA
Coil curent 75.0mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G2R-1A-T130 DC48
G2R-1A-T130 DC48
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
In stoc: 15654 pcs
Descarca: G2R-1A-T130 DC48.pdf
RFQ
G2R-1A-TV8-ASIDC12
G2R-1A-TV8-ASIDC12
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
In stoc: 5426 pcs
Descarca: G2R-1A-TV8-ASIDC12.pdf
RFQ
G2R-1A4 DC100
G2R-1A4 DC100
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 100V
Descarca: G2R-1A4 DC100.pdf
G2R-1A4-AC240
G2R-1A4-AC240
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 240V
Descarca: G2R-1A4-AC240.pdf
G2R-1A4 DC9
G2R-1A4 DC9
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 9V
Descarca: G2R-1A4 DC9.pdf
G2R-1A4-AP3 DC24
G2R-1A4-AP3 DC24
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Descarca: G2R-1A4-AP3 DC24.pdf
G2R-1A4 DC18
G2R-1A4 DC18
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 18V
Descarca: G2R-1A4 DC18.pdf
G2R-1A4-ASI-DC12
G2R-1A4-ASI-DC12
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Descarca: G2R-1A4-ASI-DC12.pdf
G2R-1A4-AC120
G2R-1A4-AC120
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 120V
Descarca: G2R-1A4-AC120.pdf
G2R-1A4-AC220
G2R-1A4-AC220
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 220V
Descarca: G2R-1A4-AC220.pdf
G2R-1A4-AC24
G2R-1A4-AC24
Descarca: G2R-1A4-AC24.pdf
G2R-1A4 AC100/(110)
G2R-1A4 AC100/(110)
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 110V
Descarca: G2R-1A4 AC100/(110).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW