G2R-1-E-ASI-DC12
OmronOmron
G2R-1-E-ASI-DC12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G2R-1-E-ASI-DC12
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Foi de date: G2R-1-E-ASI-DC12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile G2R-1-E-ASI-DC12
Număr parc G2R-1-E-ASI-DC12 Producător Omron
Descriere RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5056 pcs Fișa cu date G2R-1-E-ASI-DC12.pdf
Porniți tensiunea (Max) 8.4 VDC Opriți tensiunea (Min) 1.8 VDC
Stilul de terminare PC Pin Tensiune de comutare 380VAC, 125VDC - Max
Serie G2R Timp de eliberare 5ms
Tipul releului General Purpose ambalare Tray
Alte nume G2R-1-E-ASI-DC12-ND
G2R1EASI12DC
G2R1EASIDC12
G2RN8438M
Z11592
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Operați timpul 15ms Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Rating de contact (curent) 16A
Materiale de contact Silver Alloy Formular de contact SPDT (1 Form C)
Tensiune în bobină 12VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 275 Ohms Puterea bobinei 530 mW
Coil curent 43.6mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G2R-1-E-ASI AC220
G2R-1-E-ASI AC220
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 220V
In stoc: 4968 pcs
Descarca: G2R-1-E-ASI AC220.pdf
RFQ
G2R-1-E-DC110
G2R-1-E-DC110
Producători: Omron
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
In stoc: 6692 pcs
Descarca: G2R-1-E-DC110.pdf
RFQ
G2R-1-E-ASI-AC240
G2R-1-E-ASI-AC240
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V
Descarca: G2R-1-E-ASI-AC240.pdf
G2R-1-E-ASI DC48
G2R-1-E-ASI DC48
Descriere: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V