D3V16G1C26
OmronOmron
D3V16G1C26 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D3V16G1C26
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D3V16G1C26
Număr parc D3V16G1C26 Producător Omron
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44300 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie D3V Eliberarea Forței 80gf
Pretravel 0.047" (1.2mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.040" (1.0mm) Alte nume D3V-16G-1C26
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Poziția de operare 0.579" (14.7mm)
Forța de operare 400gf Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Caracteristici - Viața electrică 100,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.012" (0.3mm) Ratingul curent 16A (AC), 10A (DC)