D3V-63M-2C4
OmronOmron
D3V-63M-2C4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D3V-63M-2C4
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V
Foi de date: D3V-63M-2C4.pdf
  • Mesaj
Specificațiile D3V-63M-2C4
Număr parc D3V-63M-2C4 Producător Omron
Descriere SWITCH SNAP ACT SPST-NC 6A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5319 pcs Fișa cu date D3V-63M-2C4.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funcția de comutare On-Mom
Serie D3V Eliberarea Forței -
Pretravel 0.354" (9.0mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.125" (3.2mm) Alte nume D3V63M2C4
D3V63M2C4BYOMI
Z4978
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Poziția de operare 0.600" (15.2mm)
Forța de operare 35gf Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Caracteristici - Viața electrică 500,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.110" (2.8mm) Ratingul curent 6A (AC/DC)