D3V-161-3C25
OmronOmron
D3V-161-3C25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D3V-161-3C25
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Foi de date: D3V-161-3C25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D3V-161-3C25
Număr parc D3V-161-3C25 Producător Omron
Descriere SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31534 pcs Fișa cu date D3V-161-3C25.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 250V
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funcția de comutare Off-Mom
Serie D3V Eliberarea Forței 50gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) ambalare Bulk
depășirii cursei 0.031" (0.79mm) Alte nume D3V1613C25
D3V1613C25BYOMI
Z4790
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Poziția de operare 0.600" (15.2mm)
Forța de operare 200gf Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 10,000,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Caracteristici - Viața electrică 100,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.025" (0.6mm) Ratingul curent 16A (AC), 10A (DC)