D3M-01K2-3
OmronOmron
D3M-01K2-3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D3M-01K2-3
Producator / Marca: Omron
Descrierea produsului SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA
Foi de date: D3M-01K2-3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D3M-01K2-3
Număr parc D3M-01K2-3 Producător Omron
Descriere SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31588 pcs Fișa cu date D3M-01K2-3.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Stilul de terminare Connector
Funcția de comutare Off-Mom Serie D3M
Eliberarea Forței 6.118gf Pretravel -
ambalare Bulk depășirii cursei 0.047" (1.2mm)
Alte nume D3M-01K23
D3M01K23
SW882
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Poziția de operare 0.618" (15.7mm) Forța de operare 51gf
Tipul de montare Chassis Mount Viața mecanică 500,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Caracteristici - Viața electrică 200,000 Cycles
Călătorii diferențiale 0.031" (0.8mm) Ratingul curent 100mA (DC)