SL12-ACL60
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SL12-ACL60
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului NPT CONDUIT LIGHT, AMB NO BULB
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SL12-ACL60
Număr parc SL12-ACL60 Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 1001 pcs Fișa cu date
Serie * Alte nume 44512-0260
SL12ACL60
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SL12-E3/61T
SL12-E3/61T
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A DO214AC
In stoc: 672450 pcs
Descarca: SL12-E3/61T.pdf
RFQ
SL12 8R004
SL12 8R004
Producători: Ametherm
Descriere: ICL 8 OHM 20% 4A 12MM