S8VM-15012CD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
S8VM-15012CD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S8VM-15012CD
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: S8VM-15012CD.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 456 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S8VM-15012CD
Număr parc S8VM-15012CD Producător Omron Automation & Safety
Descriere AC/DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 456 pcs Fișa cu date S8VM-15012CD.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.32" L x 1.54" W x 3.25" H (160.5mm x 39.1mm x 82.5mm)
Serie S8VM Putere (Wați) 150W
Alte nume S8VM15012CD
Z2497
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, Universal Input Eficienţă 81%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 12.5A