MSF4800A-20-0760-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSF4800A-20-0760-R
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 49 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSF4800A-20-0760-R
Număr parc MSF4800A-20-0760-R Producător Omron Automation & Safety
Descriere RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49 pcs Fișa cu date
Serie MSF4800 Înălțime de protecție 760mm
Protecţie Finger/Hand Alte nume MSF4800A200760R
Temperatura de Operare -10°C ~ 55°C Gama de operare 0.3m ~ 20.0m
Numărul de grinzi 76 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Blanking, Receiver Only Capacitatea de detectare 20mm
Stația de fascicul 10mm