MJN3CF-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN3CF-DC110 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MJN3CF-DC110
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Foi de date: MJN3CF-DC110.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MJN3CF-DC110
Număr parc MJN3CF-DC110 Producător Omron Automation & Safety
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2318 pcs Fișa cu date MJN3CF-DC110.pdf
Porniți tensiunea (Max) 82.5 VDC Opriți tensiunea (Min) -
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 600VAC, 28VDC - Max
Serie MJN Timp de eliberare 10ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume MJN3CFDC110 Temperatura de Operare -45°C ~ 70°C
Operați timpul 20ms Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici - descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Chassis Mount
Rating de contact (curent) 10A Materiale de contact Silver Alloy
Formular de contact 3PDT (3 Form C) Tensiune în bobină 110VDC
Tip de bobină Non Latching Rezistența bobinei 10 kOhms
Puterea bobinei 1.2 W Coil curent 11.0mA