MIRN-48FG
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIRN-48FG
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului MINISAFE MIRROR PACKAGE 48
Foi de date: MIRN-48FG.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 116 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MIRN-48FG
Număr parc MIRN-48FG Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 116 pcs Fișa cu date MIRN-48FG.pdf
Serie - Alte nume MIRN48FG
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Light Curtains Tipul de accesorii Mirror
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MIRN-40FG
MIRN-40FG
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: MINISAFE MIRROR PACKAGE 40
In stoc: 136 pcs
Descarca: MIRN-40FG.pdf
RFQ
MIRN-28FG
MIRN-28FG
Descriere: MINISAFE MIRROR PACKAGE 28
In stoc: 177 pcs
Descarca: MIRN-28FG.pdf
RFQ
MIRS-04
MIRS-04
Descriere: FLOOR STAND 48"
In stoc: 209 pcs
Descarca:
MIRN-34FG
MIRN-34FG
Descriere: MIRROR 34" SPECIAL FOR DURACELL
In stoc: 135 pcs
Descarca: MIRN-34FG.pdf
MIRS-08
MIRS-08
Descriere: FLOOR STAND 96"
In stoc: 129 pcs
Descarca:
MIRS-10
MIRS-10
Descriere: FLOOR STAND 120"