E5C2-R40J-572F-AC120
Prezentarea produsului
Număr parc: E5C2-R40J-572F-AC120
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului CONTROL TEMP RELAY OUT 100-120V
Foi de date: E5C2-R40J-572F-AC120.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 503 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E5C2-R40J-572F-AC120
Număr parc E5C2-R40J-572F-AC120 Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 503 pcs Fișa cu date E5C2-R40J-572F-AC120.pdf
Greutate 0.441 lb (200.03g) Tensiune - Aprovizionare 100 ~ 120VAC
Tip Temperature Controller (Type J) Stilul de terminare Plug In, 8 Pin (Octal)
Serie E5C2 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay Alte nume E5C2R40J572FAC120
Temperatura de Operare -10°C ~ 55°C Numărul de caractere pe rând -
descriere detaliata Temperature Controller (Type J) 100 ~ 120VAC Panel Mount Metoda de control Proportional (P)