E5C2-R20K-32/1112F-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E5C2-R20K-32/1112F-AC240
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V
Foi de date: E5C2-R20K-32/1112F-AC240.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 575 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E5C2-R20K-32/1112F-AC240
Număr parc E5C2-R20K-32/1112F-AC240 Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 575 pcs Fișa cu date E5C2-R20K-32/1112F-AC240.pdf
Greutate 0.441 lb (200.03g) Tensiune - Aprovizionare 200 ~ 240VAC
Tip Temperature Controller (Type K) Stilul de terminare Plug In, 8 Pin (Octal)
Serie E5C2 Dimensiunile de tăiere a panoului Square - 45.00mm x 45.00mm
Tipul de ieșire Relay Alte nume E5C2R20K321112FAC240
Temperatura de Operare -10°C ~ 55°C Numărul de caractere pe rând -
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP40 Caracteristici Sensor Fault Detection
Tipul de afișare Analog Dial Afișați caracterele - Înălțime -
descriere detaliata Temperature Controller (Type K) 200 ~ 240VAC Panel Mount Metoda de control On/Off