Omron Automation & Safety| Număr parc | E2K-F10MC2 | Producător | Omron Automation & Safety |
|---|---|---|---|
| cantitate valabila | 781 pcs | Fișa cu date | E2K-F10MC2.pdf |
| Tensiune - Aprovizionare | 10 V ~ 30 V | Stilul de terminare | Cable Leads |
| ecranare | Unshielded | Serie | E2K |
| Tip senzor | Capacitive | Distanța de detectare | 0.394" (10mm) |
| Frecvență de răspuns | 100Hz | Pachet / Caz | Box |
| Tipul de ieșire | NPN-NC, 3-Wire | Alte nume | E2K-F10MC2-ND E2KF10MC2 Z3192 |
| Ingress Protection | IP64 | Indicator | LED |
| descriere detaliata | Capacitive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP64 Box |