E2K-C25ME2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2K-C25ME2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E2K-C25ME2
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului SENSOR PROXIMITY NPN-NC 10-40V
Foi de date: E2K-C25ME2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 487 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E2K-C25ME2
Număr parc E2K-C25ME2 Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 487 pcs Fișa cu date E2K-C25ME2.pdf
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 40 V Stilul de terminare Cable Leads
ecranare Unshielded Serie E2K
Tip senzor Capacitive Distanța de detectare 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm)
Frecvență de răspuns 70Hz Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire NPN-NC, 3-Wire Alte nume E2KC25ME2
Z1072
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Corp Plastic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP66 Indicator LED
descriere detaliata Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm) IP66 Cylinder