E2EC-C1R5D1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2EC-C1R5D1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E2EC-C1R5D1
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Foi de date: E2EC-C1R5D1.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 465 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E2EC-C1R5D1
Număr parc E2EC-C1R5D1 Producător Omron Automation & Safety
cantitate valabila 465 pcs Fișa cu date E2EC-C1R5D1.pdf
Tensiune - Aprovizionare 10 V ~ 30 V Stilul de terminare Cable Leads
ecranare Shielded Serie E2E
Tip senzor Inductive Distanța de detectare 0.059" (1.5mm)
Frecvență de răspuns 1.5kHz Pachet / Caz Cylinder
Tipul de ieșire NPN-NO, 2-Wire Alte nume E2EC-C1R5D1-ND
E2ECC1R5D1
Z3137
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 Indicator LED
descriere detaliata Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder