3G3MX-A2002
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3G3MX-A2002
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD
Foi de date: 3G3MX-A2002.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 3G3MX-A2002
Număr parc 3G3MX-A2002 Producător Omron Automation & Safety
Descriere VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2810 pcs Fișa cu date 3G3MX-A2002.pdf
Greutate 1.5 lbs (680.4g) Putere - Încărcare 200W
Tensiune - Aprovizionare 200 ~ 240VAC Tensiune - Încărcare 240 V
Tip Module Serie MX
Alte nume 3G3MXA2002 Temperatura de Operare -10°C ~ 50°C
Numărul de motoare 1 Tipul de montare Chassis Mount
Tipul motorului AC Motor Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață -
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare - Caracteristici -
descriere detaliata Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 1.6A 240 V Load Curent - ieșire 1.6A