3G3AX-DL2007
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3G3AX-DL2007
Producator / Marca: Omron Automation & Safety
Descrierea produsului DC REACTOR 0.7 KW 200V
Foi de date: 1.3G3AX-DL2007.pdf2.3G3AX-DL2007.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 258 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3G3AX-DL2007
Număr parc 3G3AX-DL2007 Producător Omron Automation & Safety
Descriere DC REACTOR 0.7 KW 200V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 258 pcs Fișa cu date 1.3G3AX-DL2007.pdf2.3G3AX-DL2007.pdf
Greutate 2.8 lbs (1.3kg) folosire -
Specificații 0.7kW, 6.1A, 6.75mH Serie -
Alte nume 3G3AXDL2007 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata DC Link Reactor 0.7kW, 6.1A, 6.75mH Tipul de accesorii DC Link Reactor