WFH160L50RJ
OhmiteOhmite
WFH160L50RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WFH160L50RJ
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 50 OHM 5% 160W
Foi de date: WFH160L50RJ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile WFH160L50RJ
Număr parc WFH160L50RJ Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 50 OHM 5% 160W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5490 pcs Fișa cu date WFH160L50RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Serie WFH
Rezistenţă 50 Ohms Putere (Wați) 160W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Rectangular Case
Temperatura de Operare -40°C ~ 220°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.496" (12.60mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 50 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound