UM030Z1008JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UM030Z1008JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10G OHM 1W 5% RADIAL
Foi de date: UM030Z1008JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UM030Z1008JE
Număr parc UM030Z1008JE Producător Ohmite
Descriere RES 10G OHM 1W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4073 pcs Fișa cu date UM030Z1008JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.181" L x 0.063" W (30.00mm x 1.60mm)
Serie Ultra-Mox Rezistenţă 10 GOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 10 GOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial High Voltage Thick Film Compoziţie Thick Film