TWW5J4R7E
OhmiteOhmite
TWW5J4R7E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TWW5J4R7E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TWW5J4R7E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TWW5J4R7E
Număr parc TWW5J4R7E Producător Ohmite
Descriere RES 4.7 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120146 pcs Fișa cu date TWW5J4R7E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serie TWW Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.024" (26.00mm)
Caracteristici Flame Proof, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound