TWW10J3R0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TWW10J3R0E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 3 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TWW10J3R0E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TWW10J3R0E
Număr parc TWW10J3R0E Producător Ohmite
Descriere RES 3 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89367 pcs Fișa cu date TWW10J3R0E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serie TWW Rezistenţă 3 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTWW10J3R0E
OHTWW10J3R0E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 2.008" (51.00mm) Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound