TUW7J10RE
Prezentarea produsului
Număr parc: TUW7J10RE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: TUW7J10RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUW7J10RE
Număr parc TUW7J10RE Producător Ohmite
Descriere RES 10 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198088 pcs Fișa cu date TUW7J10RE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serie TUW Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUW7J10RE
OHTUW7J10RE-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 10 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound