TUW5J1R5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUW5J1R5E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1.5 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: TUW5J1R5E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUW5J1R5E
Număr parc TUW5J1R5E Producător Ohmite
Descriere RES 1.5 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198030 pcs Fișa cu date TUW5J1R5E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serie TUW Rezistenţă 1.5 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUW5J1R5E
OHTUW5J1R5E-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound