TUW3J15RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUW3J15RE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 15 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: TUW3J15RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUW3J15RE
Număr parc TUW3J15RE Producător Ohmite
Descriere RES 15 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 287864 pcs Fișa cu date TUW3J15RE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±400ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie TUW Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUW3J15RE
OHTUW3J15RE-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 15 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound