TUM5J820E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUM5J820E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 820 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: TUM5J820E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUM5J820E
Număr parc TUM5J820E Producător Ohmite
Descriere RES 820 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209009 pcs Fișa cu date TUM5J820E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Serie TUM Rezistenţă 820 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUM5J820E
OHTUM5J820E-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 820 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film