TUM3J8K2E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUM3J8K2E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: TUM3J8K2E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUM3J8K2E
Număr parc TUM3J8K2E Producător Ohmite
Descriere RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 287834 pcs Fișa cu date TUM3J8K2E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie TUM Rezistenţă 8.2 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUM3J8K2E
OHTUM3J8K2E-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 8.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film