TUM10J4K7E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TUM10J4K7E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 4.7K OHM 10W 5% AXIAL
Foi de date: TUM10J4K7E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TUM10J4K7E
Număr parc TUM10J4K7E Producător Ohmite
Descriere RES 4.7K OHM 10W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 162603 pcs Fișa cu date TUM10J4K7E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Serie TUM Rezistenţă 4.7 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume OHTUM10J4K7E
OHTUM10J4K7E-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 4.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film