TP810PW4K70JE
OhmiteOhmite
TP810PW4K70JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TP810PW4K70JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 4.7K OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TP810PW4K70JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TP810PW4K70JE
Număr parc TP810PW4K70JE Producător Ohmite
Descriere RES 4.7K OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13221 pcs Fișa cu date TP810PW4K70JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 1.000" L x 0.240" W (25.40mm x 6.10mm)
Serie TP Rezistenţă 4.7 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm)
Caracteristici Non-Inductive, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TP810PW50R0JE
TP810PW50R0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 50 OHM 10W 5% RADIAL
In stoc: 8180 pcs
Descarca: TP810PW50R0JE.pdf
RFQ
TP810PW470RJE
TP810PW470RJE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 470 OHM 10W 5% RADIAL
In stoc: 12353 pcs
Descarca: TP810PW470RJE.pdf
RFQ
TP830
TP830
Producători: FLIR
Descriere: THERMISTOR PROBE (FOR TH30) -22
Descarca: TP830.pdf
TP810PW100RJE
TP810PW100RJE
Descriere: RES 100 OHM 10W 5% RADIAL