TNP10SHR330JE
OhmiteOhmite
TNP10SHR330JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNP10SHR330JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.33 OHM 10W 5% TO126
Foi de date: TNP10SHR330JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
1020 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNP10SHR330JE
Număr parc TNP10SHR330JE Producător Ohmite
Descriere RES 0.33 OHM 10W 5% TO126 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27474 pcs Fișa cu date TNP10SHR330JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-126 Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.122" W (8.50mm x 3.10mm)
Serie TNP10 Rezistenţă 330 mOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-126-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.598" (15.19mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 330 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film Compoziţie Thin Film