TL88K250RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TL88K250RE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 250 OHM 10% 114W
Foi de date: TL88K250RE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TL88K250RE
Număr parc TL88K250RE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 250 OHM 10% 114W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2986 pcs Fișa cu date TL88K250RE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Serie TL
Rezistenţă 250 Ohms Putere (Wați) 114W
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
Alte nume OHTL88K250RE
OHTL88K250RE-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 250 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor
Compoziţie Thick Film Acoperire, Tipul carcasei Aluminum
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TL88K240RE
TL88K240RE
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 240 OHM 10% 114W
In stoc: 3438 pcs
Descarca: TL88K240RE.pdf
RFQ
TL88K2K70E
TL88K2K70E
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 2.7K OHM 10% 114W
In stoc: 3181 pcs
Descarca: TL88K2K70E.pdf
RFQ
TL88K250R
TL88K250R
Descriere: RES CHAS MNT 250 OHM 10% 114W