TGHPV250RKE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TGHPV250RKE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului SOT-227 600W 250 OHM
Foi de date: TGHPV250RKE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TGHPV250RKE
Număr parc TGHPV250RKE Producător Ohmite
Descriere SOT-227 600W 250 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1280 pcs Fișa cu date TGHPV250RKE.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Serie TGH600
Rezistenţă 250 Ohms Putere (Wați) 600W
ambalare Bulk Pachet / Caz SOT-227-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb M4 Threaded
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.480" (12.20mm)
Caracteristici Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency Rata de eșec -
descriere detaliata 250 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Compoziţie Thick Film