TGHHV100RJE
OhmiteOhmite
TGHHV100RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TGHHV100RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 100 OHM 5% 120W
Foi de date: TGHHV100RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TGHHV100RJE
Număr parc TGHHV100RJE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 100 OHM 5% 120W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2397 pcs Fișa cu date TGHHV100RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Serie TGH
Rezistenţă 100 Ohms Putere (Wați) 120W
ambalare Bulk Pachet / Caz SOT-227-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb M4 Threaded
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.483" (12.26mm)
Caracteristici Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±5% 120W Thick Film Chassis Mount Resistor Compoziţie Thick Film