TFH85P6K80JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TFH85P6K80JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 6.8K OHM 85W 5% TO264
Foi de date: TFH85P6K80JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TFH85P6K80JE
Număr parc TFH85P6K80JE Producător Ohmite
Descriere RES 6.8K OHM 85W 5% TO264 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6728 pcs Fișa cu date TFH85P6K80JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-264 Dimensiune / Dimensiune 0.790" L x 0.200" W (20.07mm x 5.08mm)
Serie TFH Rezistenţă 6.8 kOhms
Putere (Wați) 85W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -
Număr de terminări 3 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.030" (26.16mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 6.8 kOhms ±5% 85W Through Hole Resistor TO-264-3, TO-264AA Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Compoziţie Thick Film