TEH70M2K00JE
OhmiteOhmite
TEH70M2K00JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TEH70M2K00JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 2K OHM 70W 5% TO247
Foi de date: TEH70M2K00JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TEH70M2K00JE
Număr parc TEH70M2K00JE Producător Ohmite
Descriere RES 2K OHM 70W 5% TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5289 pcs Fișa cu date TEH70M2K00JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 Dimensiune / Dimensiune 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Serie TEH70 Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 70W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-247-2 Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.830" (21.08mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 2 kOhms ±5% 70W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Compoziţie Thick Film