TDH35P7R50J
OhmiteOhmite
TDH35P7R50J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TDH35P7R50J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 7.5 OHM 5% 35W DPAK
Foi de date: TDH35P7R50J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TDH35P7R50J
Număr parc TDH35P7R50J Producător Ohmite
Descriere RES SMD 7.5 OHM 5% 35W DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6193 pcs Fișa cu date TDH35P7R50J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor DPAK Dimensiune / Dimensiune 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Serie TDH35 Rezistenţă 7.5 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 7.5 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film