TCH35PR750JE
OhmiteOhmite
TCH35PR750JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35PR750JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.75 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35PR750JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
240 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCH35PR750JE
Număr parc TCH35PR750JE Producător Ohmite
Descriere RES 0.75 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13058 pcs Fișa cu date TCH35PR750JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 750 mOhms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume OHTCH35PR750JE
OHTCH35PR750JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 750 mOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film