TCH35P100RJ
OhmiteOhmite
TCH35P100RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCH35P100RJ
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 100 OHM 35W 5% TO220
Foi de date: TCH35P100RJ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TCH35P100RJ
Număr parc TCH35P100RJ Producător Ohmite
Descriere RES 100 OHM 35W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4182 pcs Fișa cu date TCH35P100RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serie TCH Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 35W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
Caracteristici Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 100 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Compoziţie Thick Film