TAP600KR50E
OhmiteOhmite
TAP600KR50E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAP600KR50E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 600W
Foi de date: TAP600KR50E.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 430 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAP600KR50E
Număr parc TAP600KR50E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 430 pcs Fișa cu date TAP600KR50E.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Serie TAP600
Rezistenţă 500 mOhms Putere (Wați) 600W
ambalare Bulk Pachet / Caz Box
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Caracteristică de montare Flanges
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb M5 Threaded
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.280" (32.50mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 500 mOhms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Compoziţie Thick Film