TAH20P3K30JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAH20P3K30JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 3.3K OHM 20W 5% TO220
Foi de date: TAH20P3K30JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAH20P3K30JE
Număr parc TAH20P3K30JE Producător Ohmite
Descriere RES 3.3K OHM 20W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23145 pcs Fișa cu date TAH20P3K30JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie TAH Rezistenţă 3.3 kOhms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Alte nume OHTAH20P3K30JE
OHTAH20P3K30JE-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm) Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 3.3 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film