TAH20P1R00JE
OhmiteOhmite
TAH20P1R00JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAH20P1R00JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1 OHM 20W 5% TO220
Foi de date: TAH20P1R00JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TAH20P1R00JE
Număr parc TAH20P1R00JE Producător Ohmite
Descriere RES 1 OHM 20W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13066 pcs Fișa cu date TAH20P1R00JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie TAH Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film