TAH20P10R0J
OhmiteOhmite
TAH20P10R0J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TAH20P10R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10 OHM 20W 5% TO220
Foi de date: TAH20P10R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TAH20P10R0J
Număr parc TAH20P10R0J Producător Ohmite
Descriere RES 10 OHM 20W 5% TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5617 pcs Fișa cu date TAH20P10R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Dimensiune / Dimensiune 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie TAH Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de Operare -
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.52mm)
Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film