TA810PW50R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA810PW50R0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 50 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA810PW50R0JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TA810PW50R0JE
Număr parc TA810PW50R0JE Producător Ohmite
Descriere RES 50 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24898 pcs Fișa cu date TA810PW50R0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 50 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA810PW50R0JE
OHTA810PW50R0JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 50 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA810PW51R0J
TA810PW51R0J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 51 OHM 10W 5% RADIAL
In stoc: 6138 pcs
Descarca: TA810PW51R0J.pdf
RFQ
TA810PW50R0J
TA810PW50R0J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 50 OHM 10W 5% RADIAL