TA810PW39K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA810PW39K0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 39K OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA810PW39K0JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TA810PW39K0JE
Număr parc TA810PW39K0JE Producător Ohmite
Descriere RES 39K OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23683 pcs Fișa cu date TA810PW39K0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 39 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA810PW39K0JE
OHTA810PW39K0JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 39 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA810PW39K0J
TA810PW39K0J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 39K OHM 10W 5% RADIAL