TA810PW200RJE
OhmiteOhmite
TA810PW200RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA810PW200RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 200 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA810PW200RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA810PW200RJE
Număr parc TA810PW200RJE Producător Ohmite
Descriere RES 200 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15513 pcs Fișa cu date TA810PW200RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 200 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Compoziţie Thick Film