TA810PW10K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA810PW10K0JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 10K OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA810PW10K0JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA810PW10K0JE
Număr parc TA810PW10K0JE Producător Ohmite
Descriere RES 10K OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19909 pcs Fișa cu date TA810PW10K0JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 10 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA810PW10K0JE
OHTA810PW10K0JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film