TA310PA33R0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA310PA33R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 33 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA310PA33R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TA310PA33R0J
Număr parc TA310PA33R0J Producător Ohmite
Descriere RES 33 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7035 pcs Fișa cu date TA310PA33R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 33 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA310PA33R0J
OHTA310PA33R0J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 33 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA310PA33R0JE
TA310PA33R0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 33 OHM 10W 5% RADIAL